Centrum Arael
Vaše cesta ke zdraví

PRŮBĚH MĚŘENÍ

PRŮBĚH MĚŘENÍ (sken organismu)

 

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA

Lehká snídaně, zcela bez kávy a černého čaje, již večer předtím nepít pivo ani jiné alkoholické nápoje. Pokud možno léky až po vyšetření (pokud nelze vynechat, berte tak, jak máte nastaveno od lékaře). Poslední jídlo nejlépe 2h před měřením. Až do měření můžete pít čistou neperlivou vodu. 

24 hodin před měřením nepoužívejte zapper, plazmový generátor, pokud možno neprocházejte hypnózou ani meditací.

- Požádáme Vás o odložení kovových předmětů (hodinky, prsteny, náušnice, náramky), u  

   přístroje by neměl být ani mobilní telefon.

- Do počítače zapíšeme údaje 

- Následuje nastavení…  po nasazení snímače a elektrod spustíme program. 

- Po ukončení skenování organismu  vyhodnocujeme stav a vše nastavujeme podle potřeb

   individuálně

 

OBJEDNÁVKY:  centrumarael@seznam.cz; 776 634 274 nebo přímo v Centru Arael, termíny do 1 - 2 týdnů. 

OBERON

Vyhraďte si prosím 1h času. Samotný sken organismu zabere cca 25min. času. Vyhodnocení zabere podstatně delší čas, proto na vyhodnocení nečekáte, domlouváme se na jiný den, případně zasílám i e-mailem. Po vyhodnocení doporučím další postupy (individuální záležitost, dle aktuálního stavu). V den, kdy přicházíte pro výsledky a doporučení, si prosím vyhraďte cca 15min. času. Za tuto konzultaci již nic neplatíte.

Přístroj hodnotí aktuální stav organismu, umožní vyhledat změny v orgánech působením virů, patogenních bakterií i parazitů jako příčiny různých nemocí (ekzémy, astma, alergie, bolesti páteře, kloubů aj.), rovněž vyhledá nejvhodnější preparáty k terapii a kontroluje jejich účinnost.

Přístroj je vhodný  pro děti od 3 let. Neaplikujeme u epileptiků, osob s kardiostimulátory ani u těhotných žen. Kojící a těhotné ženy na měření sice mohou, ale není možné provádět detoxikaci. Proto doporučuji přijít na měření až po ukončeném kojení.

OUANTUM

Vyhraďte si prosím 1h času. Samotný sken organismu, včetně vyhodnocení a tisku je v rámci 10min. Následně společně projdeme výsledky a s sebou si odnášíte tištěnou verzi a doporučení.

SUPERTRONIC

Vyhraďtě si prosím 45min. času. Samotné měření je v rámci cca 20min. Výsledek je formou ústního podání. V případě zájmu mohu okopírovat vlastní spis a doporučení.

KOMPLETNÍ MĚŘENÍ - OBERON + OUANTUM

Vyhraďtě si prosím 1,5 - 2h času

 

DLE ZÁKONA UVÁDÍME = všechny postupy na přístroji Oberon, F-scan, plazmovém generátoru, včetně doporučených preparátů, nenahrazují léky ani lékařskou péči.