Centrum Arael
Vaše cesta ke zdraví

PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ 14

PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ 14

Nabízíme biorezonanční detoxikaci pomocí Plazmového Generátoru RPZ 14, který je považován mnoha odborníky za nejlepší na světě. Je to přístroj s technologií, kterou  používal legendární Royal Raymond Rife při svých úspěšných klinických výzkumech léčení rakoviny.

Dr. Rife přišel ve čtyřicátých letech minulého století se zcela novými pohledy na léčení nemocí a dokázal je po mnoha letech intenzivních výzkumů se stoprocentními výsledky aplikovat. Jako první zjistil, že každý mikroorganismus má svou vlastní, a pro svůj druh unikátní, frekvenci. Jakési vlnění, které jej odlišuje od jiných mikroorganismů. Pokud tuto unikátní frekvenci uměle vyprodukujeme s dostačujícím výkonem a zaměříme na tento mikroorganismus, po krátké době dojde k jeho destrukci.

Generátory byly certifikovány státním zkušebním ústavem České republiky, platné pro celou EU.

Aplikace je jednoduchá a pohodlná. Posadíte se před RPZ generátor a necháte na sebe působit biorezonanční frekvence, při tom můžete dělat prakticky cokoliv. Můžete přivést další členy své rodiny, neboť je všeobecně známo, že v rodině s největší pravděpodobností máme stejné mikrobiolgické parazity, např. plísně, chlamidie, EBviry… a zbavit se jich společně. Cena zůstává stejná, jako u pronájmu plazmového generátoru 1 osobou.

Biorezonanční detoxikace je jednoduchá a účinná metoda na zbavení se nebo zmenšení akutních a chronických zátěží lidského organismu, způsobených viry, bakteriemi, plísněmi, houbami a ostatními velkými parazity, které mají negativní vliv na imunitu lidského organismu.

 

Podstata frekvenční terapie pomocí Plazmového generátoru RPZ 14

Každý živý organismus má svou vlastní frekvenci. Tzn., že kmitá, neboli vlní se na určité vlnové délce. Jestliže toto vlnění cíleně namíříme proti mikroorganismům, zahynou. Tyto cíleně zvolené kmity rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu (membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější než membrány patogenních mikroorganismů) a ta nevydrží zvyšující se opačné kmitání a po chvíli praskne, to znamená, že mikroorganismus je deaktivován, a to bez vedlejších nežádoucích účinků.

Pokud se jedná o začátek onemocnění (rýma, žaludeční potíže, apod.) dá se dosáhnout velmi rychlé pomoci při ozdravení organismu.

Čím déle patogenní prvek v těle působí, tím déle může trvat likvidace pomocí plazmy.

Terapie je bezkontaktní, vhodná i pro děti.

Doporučujeme navštívit terapii s celou rodinou neboť v rodině mezi dětmi i dospělými je z 80% patogenní zátěž stejná. Odstraníte ji tak najednou a vyhnete se reinfekci a nežádoucímu návratu onemocnění. Pokud některý člen není nositelem patogenu a je přítomen „plazmování“ je toto působení pro něj zdravotně nezávadné.

Po absolvování této detoxikační kůry, při dodržování doporučení pro regeneraci jednotlivých orgánů, se nastartuje přirozená imunita, která si s běžnou, každodenní zátěží bez problémů poradí. 

Měření přístrojem Oberon Titanium Pathogen

Pomocí přístroje Oberon lze získat podrobný přehled o funkčnosti jednotlivých orgánů v těle. Oberon měří stav našeho těla a přítomnost patogenů v organismu. Kromě samotné diagnózy provádí také tzv. Metaterapii, což znamená, že pomocí elektromagnetického vlnění nastartuje samouzdravovací procesy těla.

Příčiny potíží

Pro nastolení rovnováhy organismu je nutné identifikovat příčiny onemocnění či zhoršení zdravotního stavu. Právě k těmto účelům slouží diagnostický přístroj Oberon. Teprve po stanovení příčin potíží je možné určit správný postup léčby.

Nejčastější příčiny zdravotních potíží:

Překyselení organismu

Hodnota pH naší krve musí být udržována na velice přesné hodnotě od 7,31 do 7,42, kolísání je tedy takřka nepatrné. Takto přesná regulace je důležitá, neboť se změnami pH se mění vlastnosti bílkovin včetně aktivity enzymů, transportních mechanismů, vlastností membránových kanálů apod. Větší odchylka pH vede nutně k narušení regulace velkého množství metabolických drah a fyziologických pochodů. Překyselení organismu se projevuje razantními změnami pH na úkor těch orgánů, které se nepodílí na základních životních funkcích (např. zuby, kosti, kůže, pohlavní orgány atd.). Překyselení ovlivňuje strava, voda, dýchání a stres.

Paraziti

Paraziti mohou žít nejen v našem trávicím traktu, ale také v jednotlivých orgánech našeho těla. Parazitům se daří nejlépe v těle, které obsahuje hodně balastu. Lidé si svým způsobem života parazity doslova krmí. Parazité ovlivňují také množství naší energie na naši běžnou aktivitu. Lidé po detoxikaci často pociťují úlevu a příliv energie. Zanesení těla parazity je také častou příčinou deprese a psychické nepohody. Pro odstranění parazitů z těla nestačí pouze změnit stravu. Prvotní jev zanesení těla parazity může být třeba i plynatost.

Plísně

Plísně máme v těle všichni, avšak problémy způsobují až při přemnožení. V prostředí, kde se plísním daří, se rozrůstají a narušují tak činnost jednotlivých orgánů. Plísně také vylučují spory, což jsou toxiny, které následně kolují v krvi a mohou způsobovat velké množství problémů. Množství plísní v našem těle ve vysoké míře ovlivňuje naše strava.

Těžké kovy

Těžké kovy můžeme do těla dostávat různými způsoby. Olovo například přijímáme dýcháním vlivem znečištění ovzduší výfukovými plyny od aut. Rtuť můžeme získávat z chemicky ošetřované zeleniny či ze zubních výplní. Kadmium získáváme jedením konvenčně hnojenou zeleninou, dýcháním znečištěného ovzduší v důsledku spalování uhlí a odpadů, nebo také vdechováním cigaretového kouře (i pasivně). Znečištění těžkými kovy je všude okolo nás a my se mu prostě nevyhneme. Těžkých kovů se můžeme zbavit například pomocí bylin, křemeliny a zdravé stravy. Pomůže nám také nezdržovat se příliš dlouho v nejvíce znečištěných oblastech.

 

UPOZORNĚNÍ:  Centrum Arael není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Plazmový generátor RPZ 14 není zdravotnický prostředek.