Centrum Arael
Vaše cesta ke zdraví

FRQ gen. Super Ravo Zapper + nerezová plochá elektroda

 

K PRODEJI V CENTRU

CENA: 13.500,-KČ

1x s příslušenstvím

Nutno předem objednat

Frekvenční terapie pomocí přístroje Super Ravo Zapper či Plazmového generátoru ničí choroboplodné mikroorganismy uvnitř lidského těla bez jakýchkoliv negativních účinků na lidský organismus. Frekvence vysílané lidským tělem se pohybují mezi 1,52 do 9,46MHz. Frekvence patogenů se pohybují od 1Hz-900KHz (plísní, virů, bakterií, nebo roztočů a hlístic, na tyto frekvence je nastaven Zapper). Mezi frekvencí lidských buněk a frekvencí patogenů je veliká mezera řádově tří nul. Lidské buňky – M (mega) 1000000 a patogeny – K (kilo) 1000. Tato mezera zajistí více jak dostatečnou ochranu lidských buněk před poškozením, nehledě k tomu, že  lidské buňky jsou také mnohem pevnější než patogeny.  Systém rezonance je zkoumán již od dob Nikoly Tesly a nikdy nebyly shledáný v tomto způsobu ošetření škodlivé účinky na lidský organiozmus. Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu , ta nevydrží zvyšující se kmitání a praskne, tím dojde k usmrcení mikroorganismu. Tímto způsobem se tak můžete zbavit např: papilomavirů, salmonely, plísní, kandidy, streptokoků, parazitů a dalších patogenů. Určitými frekvencemi lze také podpořit lymfatický systém, játra, ledviny a pod.

a) aktivuje imunitní systém
b) aktivuje proudění lymfy a tok krve
c) zabíjí viry a bakterie
d) zabíjí prvoky a raná stádia parazitů
e) poměrně rychle tlumí bolest
f) řeší periferie, kam se léky nedostanou
g) řeší neřešitelné, těžko vysvětlitelné
h) celkově urychluje hojení a léčení čehokoliv

Super Ravo Zapper je chráněným průmyslovým vzorem u ÚPV ČR a přesné složení výstupního signálu zná pouze velmi úzký okruh lidí. Super Ravo Zapper též obsahuje vnitřní ochranu proti zkopírování software.

Technické parametry nového modelu Super Ravo Zapper:

 • Frekvence nastavitelná:
 • Nižší pásmo: od 1 Hz do 999 Hz.
 • Vyšší pásmo: od 1 kHz do 900 kHz.
 • Strmost hrany cca.30 nS.
 • Nižší pásmo: 0,001 Hz do 0,255 sekundu.
 • Vyšší pásmo: 0,001 kHz do 0,255 kHz za sekundu.
 • Výstupní napětí nastavitelné: vrchol-vrchol cca. 5 - 15 V.
 • Dynamické vyhodnocování v závislosti na nastavené frekvenci a výstupním napětí.
 • Paměť: místo pro 744 záznamů předvoleb a skupin různých frekvenčních rozsahů (PC) s možností editace v přístroji.
 • Podsvícený displej 16 x 2 znaků.
 • USB konektor pro komunikaci s počítačem, který umožnuje management předvoleb, skupin a uživatelských textů jazykového vybavení přístroje.

Super Ravo Zapper je certifikován certifikačním orgánem č.3018, akreditovaný Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle ČSN EN 45011 dle ČSN EN 61326-1:07

Super Ravo Zapper je ochranná známka zapsaná u UPV ČR.